Вы добавили:

Кульки для сухого басейну - комплект легких пластмасових різноколірних м'ячиків, наповнених повітрям, повністю безпечних для дитини і навколишнього інтер'єру. Сухим дитячим басейном називають будь-яку відповідну ємність, заповнену такими м'ячиками настільки, щоб малюк в них лежав, "плавав", міг сховатися з головою (навіть якщо кульки зімкнуться згори дитини, їй це не перешкодить вільно дихати) або бродив ними, легко розсовуючи ногами.

Сухий басейн купить

Безпечна для дитини ємність, заповнена спеціальними легкими порожнистими кульками з пластика, називається сухим басейном. Удома це може бути невеликий надувний басейн, манеж, у великих ігрових центрах - цілі майданчики, засипані кульками. Можна ходити, легко розсовуючи їх товщу ногами, лежати в них, "плавати". Якщо кульки змикаються над головою дитини, що лежить, це не заважає їй дихати.

Легкими виробами з дутої пластмаси не можна поранити один одного, розбити яку-небудь річ. Крім того, ігри, вправи в сухому басейні корисні для здоров'я, розвитку дітей, є терапевтичним засобом при неврологічних проблемах:

  • роблять точковою дією легкий заспокійливий масажний ефект усього тіла;

  • сприяють психоемоційному розвитку дитини;

  • знайомлять з кольорами, формами.

Малюки готові довго із задоволенням грати в сухому басейні. Кульки для басейну абсолютно гладкі, дуже легкі, можливість травмування ними відсутня. Стандартний їхній діаметр - 6,8 сантиметрів, 7 сантиметрів, 8,2 сантиметра. Випускаються набори чистих кольорів або з додаванням перламутру.Сухий басейн

Пропонуємо купити сухий дитячий басейн в інтернет-магазині Intex-bassein. Пропонована продукція розміщена на наших вітринах, кожен комплект забезпечений детальним описом. Пластмасові дитячі кульки для басейну можуть відрізнятися матеріалом, розміром, кольором. Різною буває кількість штук в наборі, упаковка.

За матеріалом кульки для манежу бувають:

М'якими

Що легко стискаються при натисканні і відразу повертають первинну форму

Твердими

Що не міняють форму при натисненні (їх називають дутими. При сильному натисканні (якщо дорослий настане ногою) можуть трохи пом'ятися, форму не відновлять. Ваги дитини аж до підліткового віку не вистачить, аби деформувати виріб

Діаметр варіюється від 60 до 80 міліметрів. Основні стандартні розміри:

  • 82 міліметри;

  • 70 міліметрів;

  • 68 міліметрів.

Малюкам зручніше схопити маленькою долонькою м'ячик поменше. Діаметр стандартних виробів досить великий, аби карапуз не міг, пробуючи іграшку на смак, засунути її собі в рот. А ось м'ячики в сухий басейн діаметром менше 5 сантиметрів для дітей молодше за три роки придбавати не варто.

Набір кульок для сухого басейну може включати від 25 до 100 штук. Вид упаковки - синтетична сітка або прозора м'яка пластикова сумка з кришкою на змійці, ручками. Другий варіант відразу вирішує питання зберігання, транспортування.

Щоб заповнити невеликого об'єму дитячий сухий басейн, купити треба мінімум 200 м'ячиків (краще - більше). Так дитина відчує унікальний ефект м'якого точкового розслабляючого масажу. Кількість в 25-50 штук порадує карапуза, але нечисленний набір згодиться лише для навчання кольорам, формі, кількості, навичці кидання (легкими пластиковими м'ячиками неможливо розбити ніяку річ). Що більше об'єм резервуару для м'ячиків, то більшого розміру вироби вигідніше придбати.

У стандартний набір кольорів входять червоний, зелений, синій, жовтий. Багато виробників додають вироби помаранчевого, блакитного, рожевого, салатового, бірюзового, фіолетового відтінків. Деякі набори виготовлені з додаванням перламутру або є прозорими (прозорі або напівпрозорі виглядають оригінально, але дітей цікавлять менше, ніж кольорові). Перламутр не бруднить руки, добре тримається на виробах. М'які кульки для сухого басейну коштують дорожче, знайти їх продажу складніше.

Заповнюють м'ячиками дитячі надувні купальні, манежі, ванночки, ігрові намети, кидають у воду під час купання у ванні.

Дитячий сухий басейн - купити!

Наш інтернет-ресурс пропонує вашій увазі пластикові кульки для басейну виробництва Intex (США), Bestway (Китай), українських фірм Оріон, Технок, БАМСИК, Киндервей та інших. Якість продукції усіх виготівників - найвищого рівня. Українські фірми представляють відмінні, яскраві, безпечні кульки для сухого басейну - ціна ж їх набагато менша, ніж продукції зарубіжного виробництва.

Влаштувати малюкові сухий басейн з кульками можна у будь-якому місці - удома, на свіжому повітрі. Діти отримують задоволення, борсаючись в масі легких надувних м'ячиків, а головне, занурюючись в них, зазнають легкого точкового тиску усім тілом. Такий унікальний масаж знімає напругу, тонізує м'язи, заспокоює. Регулярне перебування в заповненому м'ячиками резервуарі є терапевтичним засобом при лікуванні багатьох неврологічних станів.

У вас же є можливість, придбавши сухий дитячий басейн з кульками для дому, дозволити дитині релаксувати або активно грати в зручний для неї і вас час.

Вибираючи кульки для басейну, зверніть увагу:

  • товар має не виділяти запах;

  • шви на м'ячиках можуть бути видимими, але мають бути гладкими на дотик. Опплой (жорстка кромка), неприємний на дотик, такий, що ранить пальці, виключений;

  • має не бути отворів. З наповненими повітрям м'ячиками добре грати у воді, але якщо рідина потрапить всередину, її буде дуже складно вилити.

Можете бути впевнені - інтернет-магазин Інтекс-басейн пропонує продукцію виключно відмінної якості, зроблену перевіреними українськими і зарубіжними виробниками Усі кульки в сухий басейн, купити які можна в нашому магазині, сертифіковані згідно з українським законодавством - мають документи (гігієнічні висновки, сертифікати), що підтверджують їхню безпеку для дітей.

З будь-якими питаннями з приводу придбання товарів звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сторінках сайту. Правило нашої роботи - після заявки покупця передзвонити для уточнення даних оплати, відправки товару (без підтвердження замовлення м'ячики не вирушають). Наші консультанти допоможуть вибрати відповідний комплект м'ячиків, розповідять про його особливості, швидко оформлять замовлення, запропонують на вибір варіанти оплати, доставки у будь-який населений пункт України.

Мы пропонуємо тільки вироби відповідальних виробників, якість продукції яких підтверджена відповідною сертифікаційною документацією. Хочемо звернути вашу увагу на можлиість придбання кульок для сухого басейну, як і інших товарів, що є в наявності на нашому складі, за оптовими цінами. Інформація про те, як стати оптовим покупцем, - поруч з оптовою ціною на вироби.

Створіть дітям дивовижну розвагу і одночасно - розвиваючий і заспокійливий ігровий засіб.