Ви додали:
Головна Басейни дитячі (надувні басейни)

Bestway 57273 Наливний басейн сімейний (366х76 см)

В наявності
3000 грн. 2659 грн.
- +
Передзвоніть
Опт: 2526 грн.
Виробник: BestWay
Країна: Китай
Параметры: x 76 x 366
ID Артикул: 57273

Сімейний басейн діаметром 366 см, висотою 76 см 

Колір-синій 

Матеріал 2 шари ПВХ, скловолоконна сітка 

Об'єм 5377 літрів 

Оснащений адаптером для зливу води

Інструкція до басейну Bestway 57273

Басейни швидкої установки

Відвідайте канал Bestway на YouTube

УВАГА

Уважно прочитайте інформацію в посібнику користувача, переконайтеся в тому, що вам все зрозуміло, та дотримуйтесь вказівок під час встановлення та використання басейну. Ці застереження, інструкції, запобіжні заходи попереджають про деяких. поширених ризиках відпочинку та ігор у воді, але не покривають всі ризики та всі можливі небезпеки. Будьте обережні, розважливі та розумні при відпочинку та іграх у воді. Збережіть цю брошуру для подальшого використання у довідкових цілях.

Безпека користувачів, які не вміють плавати

- Компетентний дорослий повинен постійно уважно та активно наглядати за дітьми, які не вміють плавати або плавають

не дуже добре (пам'ятаєте, що найбільшому ризику потонути схильні діти до п'яти років).

- Щоразу під час використання басейну доручайте спостереження за дітьми, компетентному дорослому.

- Діти, які не вміють плавати або плавають не дуже добре, повинні використовувати спеціальне захисне спорядження під час використання басейну.

- Коли басейн не використовується, або коли за ним ніхто не наглядає, заберіть усі іграшки з басейну та прилеглої зони, щоб діти не могли зацікавитися ними та наблизитися до басейну.

Пристрої, що забезпечують безпеку

- Щоб запобігти ризику втоплення дітей, рекомендується закрити доступ до басейну захисною огорожею. Щоб запобігти дітям дертися на впускний та випускний клапани, рекомендується встановити огорожу (і блокувати всі вікна та двері, якщо вони є), щоб запобігти доступу до басейну без дозволу.

- Огородження, покриття басейну, сигналізація в басейні та інші захисні пристрої корисні, але вони не можуть замінити постійне та компетентне спостереження, яке здійснюється дорослими.

Обладнання, що забезпечує безпеку

- Рекомендується зберігати рятувальне обладнання (напр., рятувальний круг) поблизу басейну.

- Тримайте працюючий телефон та список номерів телефонів екстреного зв'язку в безпосередній близькості від басейну.

Безпечне використання басейну

- Порадьте всім користувачам, особливо дітям, навчитися плавати.

- Вивчіть базові техніки екстреної першої допомоги (серцево-легенева реанімація – СЛР) та регулярно освіжайте ваші знання. Якщо трапиться нещасний випадок, ви зможете врятувати життя людини.

- Поясніть усім користувачам басейну, особливо дітям, що робити у разі надзвичайної події.

- Ніколи не пірнайте нa мілководді. Це може призвести до серйозних травм або смерті.

- Не використовуйте басейн, якщо ви випили алкогольний напій або прийняли ліки, які можуть негативно вплинути на вашу здатність безпечно користуватися басейном.

- Якщо ви не використовуєте покриття басейну, повністю приберіть його з поверхні води, перш ніж використовувати басейн.

- Захищайте користувачів басейну від хвороб, які можуть передаватися через воду, регулярно очищаючи воду та дотримуючись правил гігієни. Виконуйте інструкції з очищення води, що містяться в цьому посібнику користувача.

- Зберігайте хімікати (напр., для очищення води, засоби для чищення та дезінфікування) в недоступному для дітей місці.

- Використовуйте наведені нижче попереджувальні знаки. Знаки повинні бути встановлені на видному місці на відстані 2 м від басейну. У воді діти мають бути під наглядом дорослих. Пірнати забороняється.

- Знімні сходи мають бути встановлені на рівній поверхні.

- Незалежно від матеріалів, з яких виготовлений басейн, регулярно перевіряйте доступні поверхні басейну, щоб уникнути ризику травм.

- Регулярно перевіряйте болти та гвинти: прибирайте уламки та гострі кути, щоб уникнути ризику травм.

 Увага: Не залишайте басейн зі злитою водою на вулиці. Порожній басейн може деформуватися та/або перекинутися від вітру.

- Якщо в комплект поставки входить насос, що фільтрує, див. інструкції в посібнику користувача насоса.

Увага! Забороняється користуватися насосом, коли люди перебувають у басейні!

- Якщо в комплект поставки входять сходи, див. інструкції в посібнику користувача сходів.

- Увага! При користуванні плавальним басейном необхідно дотримуватися інструкцій з техніки безпеки, що містяться в посібнику з експлуатації та обслуговування. Щоб уникнути небезпеки втоплення або інших серйозних травм, стежте за тим, щоб діти до 5 років не потрапили в басейн без дозволу. Обладнайте доступ до басейну захисними пристроями та постійно тримайте дітей під наглядом дорослих під час використання басейну.

Уважно вивчіть інструкції та збережіть їх для подальшого використання у довідкових цілях.

Виберіть правильне місце встановлення Вибрана для встановлення басейну поверхня повинна відповідати таким вимогам:

 1.  Через значну сумарну вагу води в басейні та користувачів у ньому надзвичайно важливо, щоб ділянка для установки басейну була здатна рівномірно витримувати загальну вагу встановленого басейну. При виборі ділянки беріть до уваги, що вода може виливатися з басейну під час використання або дощу. Якщо вода призведе до розм'якшення поверхні ділянки, це може спричинити втрату ділянкою можливості витримувати вагу басейну.
 2. Регулярно перевіряйте положення вертикальних ніжок та U-подібних опор. Вони завжди повинні бути на одному рівні з дном басейну. Якщо вертикальна ніжка або U-подібна опора починають заглиблюватися в землю, негайно злийте воду з басейну, щоб уникнути руйнування басейну через нерівномірне навантаження на рамну конструкцію. Поміняйте місце розташування басейну або замініть матеріал покриття більш міцним.
 3.  Рекомендуємо встановлювати басейн далеко від предметів. які діти можуть використовувати для того, щоб забратися. нього.
 4.  Встановлюйте басейн біля відповідної системи зливу, щоб у разі потреби усунути переливання або випорожнити басейн.
 5.  Поверхня має бути плоскою та гладкою. Якщо ділянка має ухил чи нерівність, це може призвести до незбалансованого навантаження на конструкцію басейну. Така ситуація може спричинити руйнування зварного шва лайнера та згинання рами. У найгіршому випадку басейн може зруйнуватися, завдавши серйозних травм людям та (або) пошкодженню майна.
 6.  Вибрана ділянка повинна бути вільна від будь-яких предметів. Через вагу води будь-який предмет, що опинився під басейном, може пошкодити або проткнути дно басейну.
 7.  Вибрана ділянка повинна бути вільна від агресивних видів рослин або бур'янів. Ці рослини, що відрізняються сильною вегетацією, можуть прорости через лайнер і призвести до витоку води. З ділянки необхідно видалити всю траву та іншу рослинність, які після в'янення можуть призвести до виникнення неприємних запахів та слизу.
 8.  Над ділянкою не повинні проходити лінії електропередачі та нависати гілки дерев. Переконайтеся, що на вибраній ділянці немає підземних комунікацій, ліній та кабелів.
 9.  Вибране місцезнаходження має бути далеко від входу в будинок. Не розташовуйте обладнання або меблі навколо басейну. Вода, що виливається з басейну під час його використання або через його дефект або пошкодження, може пошкодити меблі всередині будинку або навколо басейну.
 10.  Вибрана ділянка повинна бути плоскою і не мати норм, оскільки вони можуть пошкодити матеріал лайнера.

Виконуйте важливі наведені вище інструкції для вибору правильного розташування та ділянки для встановлення басейну. Пошкодження деталей басейну внаслідок його розташування та встановлення на ділянці, що не відповідає даним інструкціям, не будуть вважатися виробничим дефектом і не будуть покриватися гарантією, по ні не прийматимуться жодних претензій щодо проведення ремонту або обслуговування.

 Рекомендовані поверхні для установки: трава, земля, бетон та інші поверхні, що відповідають наведеним вище умовам установки.

Не рекомендовані поверхні для установки: бруд, пісок, гравій, дах, балкон, під'їзна доріжка, поміст, м'який/пухкий грунт та інші поверхні, що не відповідають наведеним вище умовам для встановлення.

Примітка. Зверніться до міської ради за інформацією про постанови, що стосуються огородження, бар'єрів, освітлення, та норми технік безпеки та неухильно їх дотримуйтесь.

Якщо у вас фільтруючий насос. див. інструкції з посібника користувача насоса.

 Сходи повинні відповідати розміру басейну; користуйтеся нею лише для того, щоб увійти та вийти з басейну. Заборонено перевищувати корисне навантаження сходів. Регулярно перевіряйте, чи правильно зібрані сходи.

Встановлення басейну Bestway 57273

Установка силами 2-З чоловік зазвичай займає приблизно 10 хвилин, крім земляних робіт і заповнення басейну водою. Компанія Вestway не несе відповідальності за заподіяні басейну пошкодження внаслідок неправильного звернення або недотримання цих інструкцій.

Увага!

Не використовуйте повітряний шланг під високим тиском і не надуйте занадто верхнє кільце, воно має бути лише трохи твердим на дотик.

Примітка: Не використовуйте подовжувачі для підключення насоса до джерела живлення.

Увага: Не тягніть басейн по землі, це може призвести до його пошкодження.

Примітка: Основа або дно басейну повинні бути ретельно та рівно розкладені (плоско, без складок).

Високі температури можуть призвести до того, що тиск повітря в кільці розтягне та пошкодить його. Залиште трохи місця для можливого розширення кільця. Для отримання допомоги або відповідей на запитання, що часто ставляться, відвідайте розділ підтримки на нашому веб-сайті www.bestwayoorp.com.

Схеми призначені виключно з метою ілюстрації. Вони можуть не відображати певний виріб. Схеми не відображають дійсний масштаб.

Наповнення басейну Bestway 57273 водою

Увага: Не залишайте басейн без уваги, коли він наповнюється водою.

 1.  Заповніть басейн водою на 80%. Чи не переповнюйте його водою, він може зруйнуватися. Під час сильних дощів, можливо, доведеться спускати частину води, щоб зберегти потрібний рівень води в басейні.
 2.  Після завершення наповнення басейну, переконайтеся, що басейн встановлений рівно, перевірте, чи вода не перетікає до одного краю.

Важливо! Якщо басейн встановлений нерівно, злийте воду та вирівняйте майданчик, підкопавши землю. Ніколи не намагайтеся пересувати басейн з водою, що знаходиться в ньому, можна отримати травму або пошкодити басейн.

Увага: Всередині басейну може накопичуватися високий тиск. Якщо на поверхні басейну присутні пагорби або нерівності, це означає, що тиск усередині басейну нерівномірний або він встановлений нерівно, стінки басейну можуть раптово прорватися і вода виллється з басейну, стаючи причиною серйозних травм і/або завдаючи матеріальних збитків.

Обслуговування басейну Bestway 57273

У разі невиконання зазначених рекомендацій з обслуговування басейну ви можете наразити на небезпеку своє здоров'я, особливо здоров'я своїх дітей.

Використання таблеток хімічних засобів (до комплекту не входять):

Примітка. Дозатор Chemconnect або поплавець для хімічних засобів (Chemical Floater) слід використовувати, якщо ви здійснюєте обробку води хімічними речовинами за допомогою таблеток. У комплект придбаного вами виробу може входити жоден із цих дозаторів. У цьому випадку ви можете придбати їх, відвідавши наш веб-сайт.

Важливо! Не використовуйте гранульні таблетки та не кидайте таблетки безпосередньо у воду. Хімікати можуть відкластися на дні, пошкодити матеріал та знебарвити, ПВХ.

Використання розчинів хімічних засобів (до комплекту не входять):

Важливо! Додайте хімічний розчин невеликими дозами та в центрі басейну, щоб уникнути безпосереднього контакту між хімікатами та поверхнею ПВХ. При безпосередньому дотику хімікати можуть пошкодити матеріал та знебарвити поверхню. Примітка. На час користування басейном забирайте з нього дозатор хімічних засобів.

Важливо! Після того як ви очистили воду за допомогою хімічних засобів, а також перед використанням басейну, скористаєтеся тестовим набором (не входить до комплекту), щоб перевірити хімічний склад води. Ми рекомендуємо підтримувати воду в межах значень, наведених у наступній таблиці.

Параметри

Значення

Прозорість води

Ясно видно дно басейна

Колір води

Вода повинна бути безбарвною

Мутність в FUN\NTU

Макс. 15 ( бажано менше ніж 0.5)

Концентрація нітратів більше, ніж в воді наповнення, в мг\л

Макс. 20

Загальна кількість органічного вуглецю 

Макс. 4.0

Редокс-потенціал против Ag\AgCl 3,5m в мВ

Мин. 650

Значення рН

Від 6.8 до 7.6

Вільний активний хлор (без ціанурової кислоти) в мг\л

Від 0.3 до 1.5

Вільний хлор, використовуваний спільно з ціанкровою кислотою в мг\л

Від 1.0 до 3.0

Ціанурова кислота в Мг\л

Макс. 100

Змішаний хлор в Мг\л

Макс. 0.5 (бажано ближче до  0.0 Мг\л)

Примітка. Гарантія не поширюється на шкоду, заподіяну внаслідок хімічного дисбалансу. Хімічні засоби для очищення води у басейні потенційно токсичні; слід поводитися з ними обережно. Серйозну небезпеку для здоров'я можуть бути випаровування хімічних речовин, а також неправильно підписані або неправильно зберігаються контейнери з хімічними речовинами. Зверніться до місцевого продавця басейнів, щоб отримати докладнішу інформацію про обробку води хімічними засобами. Строго дотримуйтесь інструкцій виробників хімічних засобів. Пошкодження басейну, заподіяне внаслідок неправильного застосування хімічних засобів та неправильний догляд за водою басейну, не покривається гарантією.

Важливо! Надмірне застосування хімікатів може знебарвити малюнки та матеріал басейну. Це може також пошкодити структуру хащі басейну.

Щоб утримувати свій басейн у чистоті:

 1.  Зверніться до свого місцевого магазину з продажу басейнів та придбайте хімікати та набори рН. Постійна підтримка води в чистому та безлопатевому для здоров'я стані є одним з найважливіших факторів тривалого терміну служби хащі басейну. Строго дотримуйтесь інструкцій професійних фахівців з обробки води за допомогою хімічних засобів.
 2.  Установіть ємність з водою поруч із басейном, щоб користувачі могли промити ноги перед входом у басейн.
 3.  Накривайте басейн, коли він не використовується.
 4.  Регулярно очищайте поверхню води басейну, не допускаючи забруднення.
 5. Регулярно перевіряйте та промивайте картридж фільтра.
 6.  Чистою тканиною акуратно очищайте піну та бруд з нижньої сторони верхнього кільця.
 7.  У разі дощу уважно слідкуйте за тим, щоб не було перевищено заданий рівень води, інакше слід злити зайву воду.

Належний догляд за басейном може продовжити термін служби.

У сезон користування басейном фільтраційну систему необхідно включати щодня на час, достатній для того, щоб забезпечити повне оновлення об'єму води.

Примітка. Haсос використовується для циркуляції води та фільтрації дрібних частинок. Для підтримання чистоти та гігієни води в басейні слід використовувати хімікати.

 Ремонт

У разі протікання заклейте басейн клейкою латкою спеціально для ремонту поверхні, що знаходиться під водою (входить до комплекту постачання). 

Розбирання басейну Bestway 57273

 1.  Відкрутіть кришку зливного клапана проти годинникової стрілки та зніміть її.
 2.  Підключіть перехідник до шлангу і розташуйте інший кінець шланга там, куди ви хочете зливати воду з басейну. (Ознайомтеся з місцевими нормами щодо зливу води.)
 3.  Накрутіть кільце перехідника шланга на зливний клапан за годинниковою стрілкою. Зливний клапан відкриється і злив води почнеться автоматично. Відкрийте зливальний клапан максимум.
 4.  Випустіть повітря з верхнього кільця, стискаючи повітряний клапан.
 5.  Коли повітря повністю вийде з верхнього кільця, натисніть верхнє кільце і нахиліть, щоб полегшити злив. Повністю злийте воду з басейну.
 6.  Після завершення зливу відкрутіть кільце, щоб закрити клапан.
 7.  Від'єднайте шланг.
 8.  Знову натисніть на зливний клапан.
 9.  Виконайте повітряне сушіння басейну.

 Зберігання басейну

 1. Приберіть всі аксесуари та запасні частини басейну та складіть їх на зберігання в чистому та сухому місці.
 2.  Після повного просушування басейну посипте тальком поверхні, щоб вони не злипалися, і акуратно розправте басейн. Якщо не просушити басейн повністю, може утворитися пліснява та пошкодити тканину басейну.
 3.  Зберігайте чашу басейну та його аксесуари в сухому місці при помірній температурі від 5.:.с/41 i:.F до З8°С I 100.:.
 4.  У дощову пору року басейн та приладдя слід зберігати, як зазначено вище.
 5.  Неправильний злив води з басейну може призвести до серйозних травм людей та пошкодження майна.
 6.  Поза сезоном (у зимові місяці) настійно рекомендується розбирати басейн. Зберігайте у сухому місці, недоступному для дітей.ДОСТАВКА
 • Самовивіз (Харків, Тюрінська 147)
 • Новою Поштою
 • Делівері
 • УкрПошта
 • Термін доставки: 1-3 дні
 • Кур'єрська доставка по Харківу: від 80 грн.
*Відправки перевізникам здійснюється щоденно, окрім вихідних.
ОПЛАТА
 • Готівковими при отриманні замовлення (тільки Новою Поштою)
 • Безготівкова оплата
 • Оплата платіжною карткою
 • Готівковими в магазині
 • Обмін чи повернення товару здійснюється на протязі 14 днів після покупки, згідно із законом України Про захист прав спроживачив України