Ви додали:

Каркасніта надувні, або наливні,басейни - чудова можливість без зайвихвитрат часу, сил, засобів влаштуватиміні-водойму розміром від зовсімкомпактного до дуже ємного(завдовжки до дев'яти метрів). Сучаснізасоби з підтримкиводи в чистому, безпечному для здоров'якористувачів, стані доступні йрізноманітні - це і простізахисні засоби типу тентів, і техніка,що фільтрує, і хімічні препарати.Проте без приладів змеханічного очищеннядна та стінок чаші необійтися.

Комплекти для прибирання

Ценабір предметів для ручного видаленнясміття з поверхні води табруду із дна тастінок ПВХ-резервуару. Без них не обійтисяпри очищенні басейну перед зимовимдемонтажем і зберіганням. Влітку ж необов'язково спускати воду під час роботи.Брудна суспензія з дна і стінок видалитьсяфільтр-насосом. У комплектзазвичай входить прибиральний інвентарі додаткові насадки, перехідники :

Наборидля прибирання виробництва фірм Інтекста Бествей взаємозамінні.У нашому магазині можна придбати їхповним комплектом або окремими елементами.

Пилососи

Дозволяютьшвидко очищати дно, стінки усерединічаші від бруду, сміття. Ці пристроїбувають автоматичними і ручними:

Укомплект з пилососом зазвичай входять:

Зазвичайбез пилососа будь-якого виду для доглядуза басейном великого розміру не обійтися.

Скімери

Цепросте пристосування схоже на невеликевідерце з сіткою, що кріпитьсяна стінці басейну і приєднане довсмоктуючого шланга насосу,що фільтрує. У скімерзасмоктується забрудненняз верхнього шару води, івелике сміття затримується на сітці.Таким чином менше забивається, а значитьдовше, ефективніше служить фільтр-насос.Періодично сітчасте відерце очищають.

Наборуручного прибирання з двох-трьох предметівбуває досить для обслуговуванняневеликого розміру басейнів, в якихчасто міняється вода і захищених тентамив той час, коли ними не користуються.Для великих домашніх купалень, щоінтенсивно викоритовуються,доцільно придбати ручний або автоматичнийпилосос, а також оснастити їх скімерами,виходячи з розрахункуодин пристрій на 20 абодещо більше квадратних метрів поверхніводи.