Ви додали:

Підчас літньої спеки купання дітей у басейніна свіжому повітрі - справжній порятунок.До того ж таким ігровим, "веселим"способом можна загартувати малюків,зміцнити їх здоров'я. Пропонуємо вибратив нашому магазині і придбати дитячийнадувний басейн - для малюків, підлітківабо універсальний, для хлопчиків,дівчаток або унісекс.Різноманітні яскраві моделівиробництва фірм Інтексі Бествей представлені на нашійвіртуальній вітрині. Декількакликов мишкою, дзвінок нашого менеджера- і ваша дитина насолоджується грою вчистій, свіжій воді привабливоїміні-водойми, підібраної якнайкраще.

Альтернативаприродній водоймі

Дужеважлива перевага штучних домашніхкупалень - можливість контролю чистотиі безпеки води в них. Особливо якщокупаються малюки, що впроцесі водних ігор примудряються щей напитися води з чаші.Окрім цього, легко контролюватитемпературний режим, регулювати кількістьсонячного опромінення, пересуваючирезервуар в тінь або вибравши модель знавісом.

Немаєнужди виїжджати на берег річки, озера,моря. Габаритні надувні вироби дозволяютьпроводити у воді час усією сім'єю.Оптимальний розмір чаші визначається,виходячи з кількості купальщиків. Щобдоросла людина комфортно влаштуваласяу басейні, їй треба близько6-8 кубічних метрів води. Малюкам до трьохроків досить зовсім небагато води вмаленькій ємності. Старшимдітям - не стільки важлива кількістьводи, скільки взагалі її наявність іможливість активно, граючи, рухатися.

Жагуактивного освіжаючого руху сповназадовольняють водні ігрові басейни.Вони оснащені гірками, надувнимиіграшками, фонтанчиками-розбризкувачами.При цьому невисокий рівень води робитьїх безпечними для дітей. Втім, у будь-якомувипадку, поки дитина знаходиться убасейні, вона має бутипід постійним контролем дорослих.

Відповідністьвіку

Щобдитині було в надувному басейні і зручно,і цікаво, і безпечно, виріб маєвідповідати її віку. Привиборі конкретної моделі звернітьувагу на цільові параметри, вказані наупаковці. Вони безпосередньо впливаютьна безпеку перебування юного купальщикав надувному басейні:

Конструкція

Надувнідитячі басейни можуть бути:

Длямаленьких дітей з ніжноюшкірою, що легко обгораєна сонці, рекомендується купитидитячий басейн з дахом, що захищає відзайвого ультрафіолету.

Допитання, який басейн кращий - з надувнимдном або ні: приємнішим,комфортнішим, безпечнішимдля дітей, які ще не упевнено ходять івелику частину часу у басейні сидятьабо повзають, є надувнедно. Для дітей старших затри роки, що проводять час в надувномубасейн активно, можна вибирати виріббез надувного дна.

Оригінальнийдизайн, колір

Виготівникирадують маленьких користувачів і їхніхбатьків найрізноманітнішими ідеямидизайну дитячих басейнів. Це не лишеяскраве розфарбовування бортів виробу.Увесь надувний резервуар може бутивиконаний у вигляді казкового персонажа,тварини, будиночка, піратського корабля,будь-якого виду техніки. Дітям подобаютьсятакі яскраві ігрові центри.

Безпека

Розміридитячого басейну, його форма, висотастінок мають бути такими, абидорослий міг у будь-який момент підхопитималюка, допомогти йому.

Особливуувагу слід приділити чистоті води. Якправило, дитячий надувний басейн длядачі невеликий, а тому воду в нтомуміняють щодня на чисту, свіжу, невикористовуючи хімічні інгредієнтидля дезинфекції.

Щоб дитячийбасейн служив довго

Матеріал,з якого Intex, Bestway виготовляють своївироби, - міцний гіпоалергеннийполівінілхлорид. Тривале зберігання іактивна експлуатація не призводять дойого псування або втрати споживчихвластивостей при дотриманні нескладнихправил догляду.

Вироби"бояться" гострих предметів, вогню,занадто гарячих предметів і речовин(попелу, гарячих джерел обігріву), кігтів,зубів домашніх і диких тварин, птахів.

Зберігаютьдитячі надувні басейни після зливуводи, миття і просушування в нежаркомумісці, захищеному від гризунів. Якщоріч зберігатиметься без використаннядовго, рекомендується присипати їїтальком. Небажано піддавати резервуарсильним перепадам температури.

Невеликийпрокол легко "прибирається" задопомогою ремкомплекта:

Невеликогорозміру дитячий басейн за ціною коштуєнедорого, встановлюється і готуєтьсядо експлуатації легко, вода в ньомупрогрівається швидко. Це - найпопулярнішийваріант відпочинку, гартування дітейна свіжому повітрі. Вироби фірм Інтекс,Бествей - яскраві, функціональні, надійні,безпечні - привабливі для дітей, дозволятьорганізувати активний оздоровлюючийвідпочинок.

Доречі, невеликого розміру дитячі басейнидля малюків можна використовувативзимку: ємностінаповнюють кульками, створюючи такзваний сухий басейн - місце різноманітнихігор і одночасно відпочинку, релаксу.