Ви додали:

Пісочнийфільтр здійснює очищення води басейнувід механічних домішок. Цей пристрійвважається вигіднішим, якщо йдетьсяпро резервуари великого розміру, оскількивимагає набагато рідкіснішої заміниосновного елементу - спеціальногокварцевого або скляного піску.

Приладвлаштований не складно, але при цьомудуже ефективний. Він складається з:

фільтру(стекловолоконной ємності,в якій знаходиться пісок);

Насосподає воду, що пройшла через скімер,до фільтра.Вона потрапляє на префільтр,проходить крізь шар кварцевого піскуі, будучи очищеною, повертається в чашубасейна через впускніфорсунки.

Можевикористовуватися пісок однієї фракціїабо засипатися декілька різнофракційнихшарів. Другий варіант ефективніший,особливо для басейнів великого розміру.Зазвичай використовується кварцевийнаповнювач. Його замінапотрібна приблизно разна три роки. Скляний пісоккоштує дорожче, але служить у декількаразів довше, дає кращу якість очищення.

Сигналнеобхідності очищення піску - переміщеннястрілки манометра в червону зону.Наскільки часто треба чистити фільтр,залежить від інтенсивності йоговикористання, початкової міри забрудненостіводи, застосування хімічних препаратів.

Фільтр-насоспіщаного типу працює в шести режимах(зустрічаються простіші моделі з режимамироботи). Перемикання здійснюєтьсяклапаном:

Допереваг пісочного типу фільтр-насосоввідносяться:

Недоліки:їх практично немає. Хіба що на очищенняпіску у фільтрі потрібендеякий час, а використану для промиванняводу доводиться зливати в каналізацію.Крім того, нижня межа розміру грязьовихчасток, що затримуються фільтром накварцевому піску, складає 20-25 мікрон.Дрібніші, хоч їх і замало,потрапляють у воду.

Дляпідключення агрегату до басейну керуютьсяінструкцією з детальним описом процесу.Інструкція додається до кожної моделі,що продається. В цілому для підключення:

Порядокроботи для промивання піску у фільтрі:

Очищенняпіску проводять раз натиждень-два. Слід незабувати чистити сітчасті відерця вскімері, помпи фільтру.

Правилабезпеки при роботі з пісочнимфільтр-насосом:

Дляперемикання вентиля :

Унашому інтернет-магазиніпредставлені різноїпотужності пісочні фільтр-насосывиробництва фірм Intex, Bestway. Цеоблаштування гідної якості, але прицьому доступне за ціною.Головне, щоб потужність насоса відповідалаоб'єму басейну.