Ви додали:

Каркасники‒ найпопулярніший вид наземних басейнів.Встановлюються або збираються вонилегко йшвидко, обслуговувати їх за наявностімінімального набору для чищення нескладно. Вода завдяки сучасномуустаткуванню або спеціальним препаратамзалишається чистою і прозорою навітьпри рідкісній її зміні. При цьому вартістьцілком доступна, а вибір зарозмірамиі формамирізноманітний. Овальні каркасні басейни‒ унікальний варіант поєднання перевагкруглих і прямокутних моделей:

Найпопулярніші виробники і серіїовальних каркасних басейнів

ФірмаIntex Development Co Ltd, утворена в 1964 році, насьогодні є світовим лідером увиробництві надувнихконструкцій, меблів, басейнів і будь-якихвиробів з ПВХ для сімейного відпочинку,у тому числі на воді. У продажу представленісерії овальних басейнів:

Глибинамоделей обох серій ‒ 122 см.Зсередини малюнок вінілу ‒ дрібнаблакитна плитка.

Задовжиною овальні виробиOval Prism Frame (Інтекс) абоPower Steel Oval (Бествей) можна вибиративід 282 до 503 см.

Установка й експлуатація

Установкаовальних моделей не відрізняється відбудь-яких інших каркасних варіантів.Згідно інструкції збирається каркас,на нього надівається чаша і заповнюєтьсяводою. Робота може зайняти близько двохгодин, але ніяких специфічних навичокабо інструментів для складання непотрібно. У інструкції, що додається докожного басейну, детально описані іпроілюстровані всіетапи його складання і правилаексплуатації,зберігання.

Якбудь-які модифікації басейнів, овальнімоделі комплектуються ремкомплектом.Спеціальними латками, підібраними втон верхній або внутрішній сторонічаші, можна міцно заклеїти невеликийпрокол або ушкодження. Але щоб вирібдовше зберіг цілісність, до нього нерекомендується підпускати тварин,птахів, а також розводити поруч вогонь.