Ви додали:

Одиніз варіантів каркаснихбасейнів ‒моделі прямокутної форми. Заміцністю, надійністю,довговічністю вонианітрохи не гірше за круглі,а іноді надають власникам навіть більшепереваг. У чому основні плюси прямокутнихкаркасних басейнів і в яких випадкахїхній вибір єпереважним:

Мінусомтаких виробів вважається складнішевитягання бруду, що накопичується вкутах. Проте це питання легко вирішуєтьсяза допомогою різноманітних пристосуваньдля чищення басейнів. 

Найпопулярніші виробники: Intex і Bestway

КомпаніяIntex на сьогодні ‒лідер ринку наземних басейнів.Її продукція користується заслуженоюпопулярністю у всьому світі завдякипоєднанню гідної якості вироблюванихтоварів і їхньої бюджетноївартості. Фірма існує з 1964 року. Насьогодні це міжнародна виробничакорпорація, продукцію якої‒надувні меблі, надувні і каркаснібасейни, а також будь-які аксесуари доних ‒можна купити в сотні країн світу,включаючи Україну.

Підприємствопропонує каркасні басейни, у тому числіпрямокутної форми, такихсерій:

Зсерединипрямокутні басейни обох серій маютьімітацію дрібної блакитної плитки. Насонці її малюнок красиво "грає" уводі.

Щеодин бренд, порівнянний за популярністюз Intex, попри те, що на ринку з'явивсянабагато пізніше, ‒Bestway. Загальна якість виробівобох фірм однакова.

Серіїпрямокутних басейнів Bestway:

Чашібасейнів обох марок виготовлені зтришарового полівінілхлориду: двазовнішні шари з поліетилену, обробленогопід тиском, і армована сітка з лавсановоїнитки (поліестеру) щільно зварені міжсобою.

Взаємозамінність аксесуарівIntex іBestway

Великийплюс для споживачів в тому, що практичнобудь-які аксесуари для басейнів обохмарок взаємозамінні (виключення одиничні,наприклад, змінні елементи для картріджнихфільтрів). Але в цілому будь-якийфільтр-насос або інше устаткування,виготовлене однією фірмою,підійде для басейнів іншої.

Великий асортимент розмірів

Прямокутнібасейни зарозмірамиможуть бути завдовжки від трьох добільшеніж дев'яти метрів. Зокрема, модель Intex28372 в довжину має 975 см, завширшки‒488‒ см, аглибина їїскладає 132 см В нійможна плавати і влаштовувати спортивніігри для компанії в кілька осіб.