Ви додали:

Дляруху води крізь різні пристрої дляобслуговування каркасних і наливнихбасейнів - фільтр-насоси,хлоргенератори, нагрівачі,гідропилососи - потрібні шланги. Оскількиустаткування фірм Intex і Bestway взаємозамінне,тобто для басейнів Бествей, приміром,можна використовуватиприлади Інтекст, що пасуютьза технічними параметрами, то йшланги до них також взаємозамінні.

Обидвавиробники випускають гофрованіпластмасові шланги двох видів - звнутрішнім діаметром манжети 32 і 38міліметрів. Гнучкий гофрошланг маєсекції метрової довжини, кожна з якихзакінчується роз'ємним з'єднанням. Поних можна відрізувати трубу потрібноїдовжини ножівкою або канцелярськимножем.

Дляжорсткого під'єднування використовуютьспеціальні кінцівки. Вони мають одночасноперехідники на 32 і 38 міліметрів (спершувужчий, потім широкий). З іншого бокукінцівки - півторадюймове зовнішнєрізьблення. Місце з'єднання шланга ікінцівки фіксується металевим хомутом.

Вакуумнийшланг для підключення донного пилососадо фільтр-насосу маєфіксовані наконечники, що обертаються.

Всігофрошланги Intex, Bestway виготовлені з ПВХ,стійкі до ударів, тиску, гофрованаструктура перешкоджає перегинам,укручуванню.

Привиборі необхідного виробу враховують:

Звернітьувагу: більшість гофрошлангівІнтекс, Бествей універсальні,але деякі підходять тільки до певноїтехніки - пилососів, нагрівачів. Наприклад,шланг для скімера Intex маєдіаметр 40 міліметрів, довжину- 80 сантиметрів. Ця інформація обов'язковоприведена в описі товару, але завждиможна уточнити її у менеджера-консультантаза телефонами,вказаними на всіхсторінках сайту нашого магазину.

Кориснапорада: оскільки в складках гофрованихшлангів накопичується бруд, що невимивається водою, їх необхіднодезинфікувати. Досить звичайноїдезинфекції води у басейні. Проходячикрізь комунікаційні системи, хіміявидалить мікроби, бактерії зіскладок гофри.