Ви додали:

Чипотрібен скімеру басейні, якщо резервуар вже обладнанийнасосом, що фільтрує? Це залежить віддекількох чинників - як часто міняютьу басейні воду, чи є поруч дерева, з якихпадають листя або дрібні гілки, наскількиінтенсивно використовується штучнаміні-водойма. Як правило, у басейнах,розташованих на відкритому повітрі іпри зміні води в них рідше, ніж раз на10 днів, навіть за наявності установки,що фільтрує, і хлоргенератора без скімеране обійтися.

Цейприлад потрібен для зборудрібного сміття з верхнього шару водив резервуарі. Таким чином нимне забивається фільтр-устаткування,підвищується ефективність його роботи,тривалість використання елементу, щофільтрує. Принцип роботискімера для будь-якоговиду басейну простий. Це ємність,підключена до основного трубопроводу,в яку засмоктується і пропускаєтьсякрізь сітку вода верхнього шару (приблизнодесятисантиметрового). У каркасних таналивних чашах використовуються навісніскімери, що кріплятьсяна верху стінки чаші.

Прирозташуванні скімеравраховують звичайний або найчастішийнапрям вітру, щоб вода активнішезаливалася в сітчасту ємність. Навісніпристрої зазвичай виготовлені з міцногопластика і за формою нагадують відерце.Усередині них знаходиться ще одно,сітчасте, з ручкою для зручності витяганнядля чищення. Кріплення до стінки -кронштейном з планкою-регуляторомвисоти, завдяки чому скімерможна швидко підняти або опуститизалежно від рівня води у басейні.

Одногопристрою вистачає для очищення 20-25квадратних метрів поверхні води. Томудля великих купалень для якісногоочищення необхідно декілька скімерів.

Уміру забруднення сітку очищають відсміття і промивають. У невеликих басейнах,де зміна води робиться досить часто івикористовується тент для укриття,можна обійтися без цього простого, алеефективного приладу. Але в чашах середніхі великих розмірів він позбавить відручної роботи з очищеннясачком і стане ефективним "помічником"фільтр-насосу.