Ви додали:

Дляпідтримки стану води в домашньомубасейні чистим, безпечним для здоров'ялюдей використовується спеціальнеустаткування. Видаляє механічні великізабруднення з верхнього шару водинескладний, але ефективний прилад -скімер.

Облаштуванняскімера для басейну

Скімердля басейну каркасного або наливноговиду - пристрій у вигляді бака, що вбираєв себе верхній шар води в чаші і очищаєїї перед тим, як відправити до насоса,що фільтрує, та іншогоустаткування з їїдезинфекції, нагріву (відмінність вагрегатах для каркасних і наливнихрезервуарів - у способікріплення на борті). Уньому встановленасітка-кошик, що затримує велике сміття,- волосся, листя, уламки гілочок таінше. Вона легко знімається, чиститься.Таким чином знижується навантаженняна фільтри, збільшується їхняефективність.

Особливостіустановки скімера укаркасний басейн

Процесустановки не складний. За допомогоюінструкції з ним легко впоратисясамостійно. Спершу треба визначитися,якого виду пристрій потрібені скільки штук (залежно від розмірубасейну). Для каркасних басейнів Intex,Bestway використовують навісні конструкції,що кріплятьсвя на стінкахчаші. Вони рекомендуються для установкина резервуари об'ємом до 40 кубічнихметрів. Будь-який з пристроїв оснащенийспеціальним кронштейном для навішуванняна борт із планкою-регуляторомвисоти.

Оскількикаркасні водойми зазвичай встановлюютьпросто неба, скімер требарозташовувати з урахуванням напрямувітру - з навітреногобоку. При посиленні потоку води фільтраціястає активнішою.

Звернітьувагу: доцільність купівлі навісногоскімера залежить відчастоти зміни води в резервуарі. Пристрійпотрібний, якщо воду зливають рідше,ніж раз на 10-14 днів.

Скімервходить до комплектубагатьох моделей басейнів Інтекс,Бествей. Попри те, що самі агрегативзаємозамінні, для монтажу слідвикористовувати лишеїхні "рідні"комплектуючі. У нашому інтернет-магазиніви завжди знайдете будь-якого видуочисне устаткування для ваших домашніхміні-водойм, а крім того - безкоштовнупрофесійну консультацію зїхнього підбору.