Ви додали:

Хлоргенератори- прості, але ефективні пристрої,дезинфікуючі воду у басейні хлором, щовиділяється із звичайної кухарськоїсолі реакцією електролізу. Причому весьпроцес відбувається всерединіагрегату, до басейнухлор не потрапляє, у воду лише засипаєтьсясіль з розрахунку близько 3 грамина кубічний метр. Знищуються шкідливібактерії, мікроорганізми, вода залишаєтьсячистою, прозорою, стінки чаші непокриваються нальотом слизу.

Такимчином хлоргенератор дозволяє істотнозменшити використання хімічних препаратівдля дезинфекції води. Оскільки дляефективності роботи приладу потрібнекоректне значення pH води, занеобхідністю требакоригувати її за допомогою спеціальнихзасобів. Взагалі ж хлору,що виробляється, вистачає для того, щобпідтримувати воду в чистому, нешкідливомудля здоров'я людини стані.

Важливийплюс: на відміну від швидко-або повільнодіючого хлору в пігулках,гранулах або в рідкому вигляді, хлор,що виробляється з розчину солі, не сушитьшкіру, слизові покриви, волосся, невикликає паління в очах. Тому очищенняза допомогою хлоргенератора єбажанішим, якщо басейном користуютьсядіти.

Унашому магазині представлені хлоргенераторидвох відомих виробників - Intex і Bestway.Попри те, що термін наявностіпродукції цих фірм на світовому ринкурозрізняється майже більшеніж в два десятки років, вони заїї якістю рівні і, більшетого, вироблюване ними додатковеустаткування до каркасних і наливнихбасейнів взаємозамінне.Практично будь-який агрегат одноговиробника може бути встановлений дляобслуговування басейнів іншого. Цевідноситься і до хлоргенераторів.

Підбірведеться, як завжди, завідповідністю потужностііншої техніки (насосам, що фільтрують,після яких в ланцюжок устаткуваннявбудовується прилад солоної води, якще називають ці пристрої), об'єму водив чаші, деяким іншим технічним показникам.

Конструкційнохлоргенератори Intex, Bestwayідентичні. Вони складаютьсяз:

Принципроботи хлоргенераторівобох фірм, природно, теж однаковий. Убасейні додаванням звичайної кухарської(не йодованої!) солі (NaCl)утворюється сольовийрозчин. Він проходить через електрострум,результатом чого являється утвореннягазоподібного хлору (Cl2), водню вгазоподібному стані (h2) і гідроксидунатрію (NaOH). Реакція електролізу перетворюєрозчинену сіль на хлорнуватисту кислоту(хімічна формула HClO) плюс гіпохлоритнатрію. Це - дезинфікуючі засоби, щоочищають воду від забруднень, бактерій,інших мікроорганізмів.

Такимчином замість використання таблетованогоабо рідкого хлору він створюється задопомогою генератору.Коли концентрація солі у воді падаєнижче потрібної, хлоргенератор сигналізуєпро це (як і про те, що вона перевищена).

Відмінностів продукції фірм Інтексі Бествей, проте, існують. Так, Intex навідміну від партнера випускає зручніпоєднані моделі, що складаються зпісочного фільтр-насосуі хлоргенератора. Їхніпереваги перед окремими виробами - повнавідповідність за потужністюта іншимитехнічними характеристикам,відсутність необхідності додатковоїроботи з підключенняще одного агрегату, деяка економія вціні. Такими, приміром, являються моделіIntex 26680, 28680, 26676 Kristal Clear таінші.

Останнійз приведених варіантів поєднує унікальнуна сьогодні двохетапну технологіюсанобробки води у басейні. Разом з хлоромприлад генерує озон, який в3000 разів ефективнішезнищує бактерії і має в100 разів вищу окислюючуздатність. Агрегат оснащений системоюсамодіагностики і трьома режимамиочищення.

Бествейвипускає хлоргенераторитільки окремо, без поєднання з пісочниминасосами.

Щеодна відмінна риса інтексовськиххлоргенераторів - більшарізноманітність за кольором. Можнапідібрати виріб не лише сірого, алетакож синього, бежевого відтінку. Колірнагамма хлоргенераторівБествей бідніша - тільки сірий колір звкрапленнями на деяких моделях яскравогопомаранчевого (ручки, перехідники).

Такимчином, відповідь на питання, якийхлоргенератор вибрати, виробництваIntex або Bestway, - слід враховувати зручністьпідключення та дизайнмоделі. Різниці ж за якістю користувачіне спостерігають. Продукція обох фірмнадійна, зручна в експлуатації ідовговічна.