Ви додали:

Домашнійбасейн надувного або каркасного типу- можливість освіжаючого відпочинку вжаркий день, місце активних ігор дітей,їх гартування. Щоб користуванняміні-купальнею було не лише приємним,але й безпечним, необхідно стежити зачистотою води в ній.

Вода має бутичистою!

Убудь-якій відкритій ємностіу воду потрапляє пил, бруд, листя, дрібнігілки, послід птахів, переносимі вітром.В основному вони осідають на дно, стаючиджерелом розмноження шкідливих бактерій,мікроорганізмів. Механічне очищенняводи домашніх басейнів здійснюєтьсяза допомогою фільтрів - картріджних,пісочних. Останні вважаються ефективнішими,особливо якщо йдеться про резервуаривеликих розмірів.

Принцип роботипісочного фільтру

Віноднаковий у всіх виробниківочищаючих облаштувань цього виду. Задопомогою насоса вода з басейнузасмоктується всередину ємності зкварцевим піском (у вдосконаленішомуваріанті - зі склянимпіском). Пройшовши скрізьйого шар, очистившись, вона повертаєтьсяназад до чаши.

Колипісок накопичує надмірну кількістьбруду, манометр показує необхідністьйого очищення. Воду для цього пропускаютьу зворотному напрямі, зливаючи потім вканалізацію.

Усісучасні моделі пісочних фільтр-насосівмають декілька режимів роботи, у томучислі для очищення, звичайної рециркуляції(якщо, приміром, воду треба тількинагрівати), фільтрації, ущільненняпіску.

Intex, Bestway - лідериу виробництві устаткування для домашніхбасейнів

Найпопулярнішимсеред виробників аксесуарів, технікидля домашніх каркасних, наливнихбасейнів вважається (абсолютно заслужено!)Intex. Він в широкому асортименті випускаєустаткування високої якості. Ціназалежить від продуктивності, швидкостіфільтрації. Пісочні фільтр-насоси,що їх придбають длясімейних міні-водойм,орієнтовно стоять від 4-5 тисяч гривен.

ЯкщоIntex пропонує свою продукцію з 1964 року,то компанія Bestway молодша - з'явилася у1993 році. Проте вона швидко набирає обертиі за якістю не поступається іменитішомуконкурентові. Втім, конкурентами вповному розумінні слова ці фірми неявляються. За винятком всього лишедекількох моделей їхнєустаткування для каркасних, надувнихбасейнів є взаємозамінним. Тобтофільтр-насос пісочного виду Intex можебути встановлений на басейн Bestway інавпаки. Проте деякі відмінності втехніці цих виробників є.

Так,фірма Бествей не робить пісочнихфильтр-насосов, об'єднаних з хлоргенераторами.Інтекс же випускає подібнімоделі різної потужності. Одночасневикористання хлоргенератора дозволяєвідмовитися від використання длязнезараження води рідкого хлору ізаощадити надалі в експлуатації приладу,оскільки реагентом в ньомує сіль. Хоча сама вартість таких пристроївдещо вища, ніж простофільтр-насосів на кварцевомупіску.

Дизайнустаткування Інтекс такождещо різноманітніше. Використовуютьсяне лише сірі, але сині, чорні кольори.Бествей робить техніку в сірих відтінках.Моделі останньої лінійки мають помаранчевіручки, перехідники.

Уплюс продукції Bestway: багато продавцівпропонують її трохи дешевше за товариIntex через нижчу"розкрученість"бренду. Хоча продуктивність устаткуванняобох фірм однакова і з технічного бокувоно не відрізняється.

Втім,кожен з виробників випускає очиснутехніку для кожної з моделей "своїх"басейнів будь-якого виду. Тому, підбираючиїї, зокрема пісочний фільтр-насос, вине помилитеся, якщо придбаєте агрегатдля конкретного виробу. Повідомте нашомуменеджерові артикул,виробника вашого басейну, і він підкаже,які саме пристрої будуть для ньогооптимальними.