Ви додали:

Збираєтеся на море або плануєте провести літо поряд з домашнім басейном? У будь-якому випадку дорослі й дитячі аксесуари для плавання - надувні жилети, окуляри, трубки, ласти, надувні круги, нарукавники, м'ячі - зроблять водний відпочинок цікавішим, а головне, безпечнішим.

Аксесуари для плавання

Провести час відпочинку на воді із задоволенням, користю допоможуть різноманітні аксесуари - маски, трубки, надувні круги, м'ячі, нарукавники, жилети. У інтернет- магазині Intex-bassein ви можете придбати будь-які товари для пляжного і водного відпочинку виробництва Intex або Bestway :

 • маски для плавання - дитячі, дорослі, для глибокого пірнання (з невеликим підмасочним простором) і для плавання на мілководді (панорамні моделі із склом, що заходить на скроневу зону);

 • окуляри для плавання - в основному любительські моделі для дітей і дорослих;

 • ласти з ремінцями або цілісні, для підводного лову, пірнання;

 • шапочки для плавання - міцні вироби з силікону, що легко надіваються, щільно сидять на голові;

 • дитячі жилети - з декількох автономних надувних частин, з підтримуючими голову комірами і клапанами, що запобігають швидкому виходу повітря з камери. Жилет для плавання можна купувати дитині старше за три роки;

 • нарукавники для плавання - для дітей різного віку;

 • надувні круги для дітей і дорослих (габаритні моделі - з ручками для перенесення і утримання під час плавання).

Оцініть широкий асортимент пляжних надувних матраців виробництва Інтекс, Бествей. Вашій увазі представлені яскраві моделі з підголовниками, додатковими аксесуарами для зручності (ручками, підсклянниками).

Пляжний матрац з системою внутрішніх підтримувальних перегородок зберігає пружність при великій вазі користувача. Є надувні моделі для одного і кількох осіб.


Маски для плавання, окуляри і шапочки для плавання

Ознайомитися з красотами морського дна без відповідного спорядження неможливо. Пропонуємо маски для плавання для дорослих і дітей, для новачків і професіоналів, окремо і в комплекті з трубкою і/або ластами. Хорошої якості моделі Intex забезпечать широкий огляд, не утрудняючи рухів і без дискомфорту на обличчі завдяки силіконовим, гумовим вставкам.

Як вибрати маску для плавання, аби вона не запітнівала, не протікала? Правильно її приміряти - прибрати з лоба волосся і прикласти маску до очей. Якщо вона відразу присмокталась і тримається - цього вистачає. Не треба вдихати повітря під час примірки. Це - трюк недобросовісних продавців. При вдиханні на обличчі триматиметься не лише маска, але навіть чашка. Але як тільки видихните носом - вона відпаде.

Маски для плавання Intex, Bestway умовно діляться на види:

 • для пірнання - фрідайвінгу і підводного полювання. Це вироби, у яких підмасочний простір невеликий (для зменшення баротравми, або обтиску обличчя);

 • маска для дайвінгу неглубокого (до 10 метрів у глибину), навпаки, має великий підмасочний простір;

 • для плавання на мілководді (снорклінгу) - панорамні моделі з великим кутом огляду завдяки бічному склінню. Їхній мінус - зміна кольору при погляді вперед або крізь бічні грані.

На що звернути увагу:

 • у моделей високої якості корпус виготовлений з удароміцного пластику або навіть металу;

 • окуляри для плавання дитячі і любительські можуть мати силіконовий ремінець. Професіонали вибирають капроновий;

 • бажано, щоб ремінець регулювався пряжкою;

 • вби обтюратор не блікував, він має бути кольоровим, а не прозорим;

 • маркіровка "Tempered" на склі маски означає загартування скла (якщо розіб'ється не поранить очі), "Safety" також означає його безпеку.

При виборі окулярів слід також спиратися на їх посадку і враховувати популярність виробника. Фірми Інтекс і Бествей давно завоювали перші місця в списку якісних, але недорогих виробів. У лінійках їхніх окулярів для плавання - екіпіровка для дітей і дорослих:

 • дитячі відрізняються розміром лінз, довжиною ремінця. Щоб під час активного руху у воді вони не злітали, потрібне силіконове або гумове ущільнення. Для підлітків старше за 12-річний вік підбирають моделі для дорослих;

 • любительські дорослі окуляри для плавання зі склом, що заходить на скроню, дають кращий огляд. Тренувальні моделі оснащені силіконовим ущільнювачем, широкими лінзами. Стартові, так звані стекла, мають жорстку посадку (потрібні лише професіоналам).

Шапочка для плавання захищає волосся від шкоди хлорки, розчиненої у воді басейну, підвищує эргономічність (зручність руху у воді). Крім того, при користуванні багатьма громадськими басейнами вона обов'язкова. Основні чинники при виборі шапочки :

 • розмір - дитяча або доросла;

 • матеріал - силікон, тканина, гума, латекс, комбінована.

Латексні моделі - найдешевші, але тонкі, швидко рвуться. Силіконові міцніші, еластичні, легко знімаються, надіваються. Саме такі шапочки випускають фірми Інтекс, Бествей. Шапочка для басейну тканинна (лайкрова, поліамідна) і комбінована потрібні професійним спортсменам.

Ласти

З бюджетних моделей ласти Intex - найякісніший варіант. На що звернути увагу при виборі:

Призначення

Ласти Intex підходять для дайвінгу (моделі довгої витягнутої форми, частенько з направляючими ламінізаторами потоку), підводного полювання (за формою схожі, мають також "злам" лопасті - вона розташована до площини стопи під кутом 11-15 градусів), снорклінгу - пірнання на мілководді (підійдуть будь-які пляжні моделі), дитячі (м'якіші і легші, меншого розміру)

Облаштування галоші

Відкрита з ременем п'яти (можуть використовуватися різніми особами), із закритою п'ятою (щільно сидять на нозі, оптимальний персональний варіант), моноласти - об'єднані в одну (використовуються для професійного плавання)

Жорсткість лопасті

М'яка для плавців вагою 60-75 кілограмів, середня для користувачів вагою 70-85 кілограмів, жорстка для професіоналів і плавців вагою 85-100 кілограмів. Чим вище жорсткість, тим вище швидкість, але менше маневреність

Матеріал лопасті

Пластик+гума (універсальний варіант, що дозволяє підібрати потрібну жорсткість), пластик (для дітей і початкуючих плавців), гума (бюджетний варіант)

Довжина визначає швидкість руху :

 • довгі - більше 80-95 сантиметрів - зручні для підводного полювання, фрідайвінгу;

 • 65-80 сантиметрів, або середні за величиною. Купити ласти такого розміру варто для дайвінгу;

 • короткі - 50-65 сантиметрів - для сноркелінгу. Це також хороші ласти для басейну.

Промивають ласти прісною водою, аби сіль, пісок не зіпсували їх, не натерли ноги. Висушують в тіні, зберігають в прохолоді, зберігаючи форму лопастей.

Надувні круги, надувний пліт і пляжний матрац

Ці плавальні засоби найпопулярніші у дітей і дорослих. Головні вимоги, що пред'являються до них, - безпека і відповідність розмірам. Великий надувний круг часто використовується як плавкресло, але з нього може вислизнути навіть дорослий, а надувний пліт або пляжний матрац недостатнього розміру загрожують перекинутися у воді.

Купити круг для плавання фахівці радять для тих дітей, хто вже уміє плавати, але тримається у воді невпевнено. Для визначення правильного його розміру обхват талії дитини ділять на три - це буде внутрішній діаметр надувного круга. Виробники Intex, Bestway випускають дитячі надувні круги з обов'язковою вказівкою, для якого віку підходить модель:

Дітям 2-3 років

З діаметром 50 сантиметрів

Дітям 3-6 років

51-61 сантиметр

Дітям 6-10 років

Більше 61 сантиметра

Для найменших дітей підходить надувний Intex- круг з "трусиками" - отворами для ніжок. Правильно підібраний за розміром, він не дасть навіть найактивнішому малюкові вислизнути з нього. Проте, як би не була екіпірована дитина, не можна залишати її у воді без нагляду.

Кожен пляжний матрац Intex, Bestway або надувні плоти цих фірм виготовлені з вінілу, мають гладку основу, подвійне ущільнення країв, запобіжні клапани. Найзручніші, високої якості надувні моделі оснащені підтримувальною внутрішньою системою - подовжньою або у вигляді "підсклянників". Остання вважається надійнішою для людей великої ваги.

Більшість надувних пляжних матраців Bestway, Intex оснащено підголовниками. Це зручно для відпочинку на пляжі і на воді.

Плоти відрізняються від надувних пляжних матраців меншим розміром і наявністю різноманітних доповнень - дизайнерських (форма, колір) і функціональних (наявність підсклянників, ручок з боків, надувних подушок).

Дитячий надувний пліт обов'язково має борти, ручки для тримання і виконаний так, щоб дитина могла триматися за яку-небудь надувну деталь, що виступає, - шию тварини, кермо, штурвал.

Бажано, щоб надувні матраци і плоти складалися з декількох автономних камер. Тоді при проколі або відкритті клапана в одному з них інші залишаться наповненими повітрям. За кольором доцільно вибирати яскраві моделі, далеко помітні у блакиті морської води.

Жилети для плавання, нарукавники для плавання

Для маленької дитини надувний жилет - основний плавзасіб. Використовують його для дітей старше за два роки. Вибирати дитячий жилет для плавання треба за розміром, заздалегідь надувши і помірявши на дитину, переконавшись, що, з одного боку, малюк не "випаде" з нього, з іншої - він не давитиме, не натиратиме шию, пахви.

Потрібні моделі з двома автономними надувними камерами (нижньою, верхньою). Якщо одна з них спустить, інша триматиме дитину на плаву. Ковпачки клапанів мають бути прикріплені до них, щоб не втрачатися. Сучасні жилети для плавання оснащені спеціальними клапанами, що захищають при випадковому відкритті від швидкого виходу повітря (для швидкого здуття використовуються спеціальні насадки, якими оснащені будь-які насоси Інтекс або Бествей). Фіксувальні застібки мають тримати міцно.

Обов'язково потрібен комір-підголовник, який підтримує шию дитини над водою.

У нашому магазині в широкому асортименті представлені також дитячі надувні нарукавники - купити їх можна для дітей старше за трирічний вік. Аби вони забезпечували безпеку юного купальщика, треба підібрати правильний розмір:

 • для малюків 3-6 років - 23х15 сантиметрів, 19х19 сантиметрів;

 • для дітей старше 6, але молодше 12 років (вагою 30-60 кілограмів) - 30х15 сантиметрів, 37х22 сантиметри.

Після надягання надувні нарукавники перевіряють - щоб сиділи щільно, але не давили дитячі руки.

Для дітей і дорослих пропонуємо також купити великий надувний м'яч. Міцні, легкі і яскраві надувні м'ячі - необхідний аксесуар активних ігор на пляжі, у воді відпочивальників будь-якого віку.

Терморезервуары для напоїв

Щоб попити освіжаючого напою, не треба виходити з басейну. Плаваючі терморезервуари збережуть прохолоду рідини навіть у спеку. Надувні вироби з вінілу мають містку камеру для пляшок, банок і льоду), багато які з них оснащені лотками, підсклянниками. Напої не розіллються у воду басейну.

Будь-які аксесуари для плавання і купання у водоймі або басейні - в інтернет-магазині Intex-bassein

Пропонуємо різноманітну продукцію фірм Інтекс, Бествей - надувні матраци, плоти, комплекти для пірнання - маски, ласти, трубки (можна придбати окремо). Ви також можете купити пляжний м'яч, надувні нарукавники, жилет, плоти для малюків і дорослих, круг для плавання дорослий або дитячий.

Невелике ушкодження: самостійний ремонт

Надувні вироби виробництва Інтекс, Бествей розраховані на активне використання і при дотриманні нескладних правил служать довго. Проте ж прикра необережність або недбалість можуть привести до порушення цілісності вінілової оболонки - проколу, порізу, пропалення. Невеликі ушкодження можна відремонтувати самим. Для цього виробники спеціально випускають ремкомплекти з усім необхідним, а зараз з'явився новий засіб простого ремонту - рідкий ПВХ.

Як працювати з ремкомплектом? Вони випускаються двох видів - з латками і клеєм або з латками із вже проклеєною стороною. Порядок роботи по ремонту:

 • знайти місце проколу. Для цього річ опускають під воду або густо покривають мильною піною (легко збити її, використовуючи будь-який засіб для миття посуду і трохи води). Над пошкодженою областю або точкою підніматимуться повітряні бульбашки. Відмічають ці місця фломастером, ручкою або іншим зручним способом;

 • знежирюють їх, сушать;

 • латку вирізують так, щоб вона перекривала область проколу з усіх боків на 1,5-2 сантиметри. Тобто навіть для ледве помітного проколу вона має бути круглою з діаметром 1,5-2 см або квадратною зі стороною такого ж розміру;

 • якщо латка не проклеєна, її густо намазують клеєм, якщо проклеєна, знімають захисний шар, накладають на місце ушкодження, розрівнюють пальцями і щільно притискують;

 • залишають під нерухомим вантажем на півдоби.

Рідкий ПВХ виглядає як гель. Наносять на місце пошкодження, стиснувши його боки і так фіксують.

Після ремонту річ з ПВХ можна використовувати як завжди. Її споживчі властивості він повністю зберігає.