Ви додали:

Аксесуари для басейнів Інтекс

Безпосередньо чаша з ПВХ і металевий каркас - мінімальний комплект для монтажу каркасного басейну. Проте зробити перебування в ньому комфортнішим, безпечнішим, подовжити термін експлуатації дозволяють різноманітні аксесуари:

 • сходи для басейну - необхідний предмет, якщо його стінки перевищують 70-80 сантиметрів. Ці допоміжні конструкції підбираються за розміром висоти борту. Особливо зручні моделі П-образної форми з майданчиком вгорі. Варіант сходів із трапом, що забирається з одного боку, не дозволить маленьким дітям потрапити у воду самостійно;
 • нагрівач для басейну впродовж декількох годин нагріє холодну воду до комфортної температури. Електроприлади - найпопулярніший вид нагрівачів, оскільки їхня робота не залежить від погоди (але потрібне джерело електроенергії). Затребувані дешеві обігріваючі килимки, в яких вода, проходячи системою трубок, нагрівається від сонця;
 • фільтр-насоси - найважливіше устаткування для грубого очищення води від бруду, дрібного сміття у басейнах. Бувають картріджними та ефективнішими пісочними. Пісочні фільтруючі насоси Інтекс, Бествей очищають воду навіть від надлишку в ній марганцю і заліза. Картріджні установки вимагають постійної зміни картріджів з синтетичного матеріалу, пісочні - зміни піску раз у декілька років при регулярному його промиванні;
 • підсвічування для басейнів - грає роль функціональну, освітлюючи важливі елементи басейну (сходи, краї стінок) і є прикрасою. Вражають плаваючі гладдю води LED-світильники, що міняють колір. Підсвічування буває звичайним і підводним;
 • підкладка для басейну - необхідний елемент захисту чаші від можливих проколів дна. Підкладка буває з ПВХ або щільного вспененного матеріалу. У першому випадку розмір полотна вибирається за розміром басейну, в другому - необхідної форми м'який "килимок" складається з елементів, як пазл;
 • тент на басейн - захищає воду від сміття, листя, поки резервуаром не користуються, уповільнює її об охолодження. Класичні тенти, що закріплюються по краях чаші шнуром, не торкаються води. Тенти з пузирчастого матеріалу лежать прямо на воді, ефективно утримуючи її тепло і одночасно захищаючи від забруднень.

Оскільки саме чаша каркасного басейну найшвидше виходить з ладу (із-за неакуратного поводження або псування гризунами під час зимового зберігання), набагато вигідніше замінити лише її, не витрачаючи гроші на новий каркасний басейн. Фірми Intex, Bestway до кожної моделі каркасних басейнів роблять запасні чаші. Для точного підбору треба знати форму і внутрішній розмір, а краще - артикул басейну.

Аксесуари для басейнів

Усі аксесуари для каркасного басейну або надувного його виду підрозділяються на основні групи:

 • призначені для догляду, чищення;

 • устаткування, що підвищує ефективність;

 • такі, що роблять користування комфортнішим.

Незалежно від виду і розміру резервуару, при його експлуатації без допоміжних аксесуарів не обійтися. Зокрема, аксесуари для чищення басейну включають сачки, губки, шкрябання, щітки, водні пилососи. Губки і щітки м'якше і більше застосовані для надувних моделей, шкрябаннями чистять стінки каркасних виробів.

Сходи для басейну

Сходи забезпечують безпечний доступ у воду безпечний і зручний вихід з неї. У габаритних басейнах з висотою стінки вище за метр без них обійтися проблематично. П-образна форма приставних трапів дозволяє їм не зачіпати стінки чаші. Вони встановлюються в потрібному місці, легко переносяться. Доладні варіанти займають трохи місця при зберіганні. Це універсальні аксесуари для каркасних басейнів Bestway, Intex або надувних їхніх різновидів.

При виборі головною характеристикою є висота виробу. Сходи для басейнів Intex мають висоту від 76 до 132 сантиметрів. Особливо зручні моделі зі знімними сходинками - це дозволяє міняти відстань між ними (важливо, якщо міні-водоймою користуються діти).

Матеріал для виготовлення трапів - метал для каркаса і пластик для східців. Що східці ширші, то безпечніше користуватися сходами. Зручним є також широкий майданчик вгорі і високі поручні.

Нагрівач для басейну

Це устаткування дозволяє купатися навіть в прохолодну погоду, коли сонце не нагріває воду. Вибір виду обігрівача і конкретної його моделі залежить від об'єму води в чаші і особливостей комунікацій. Усі варіанти, використовувані для каркасних і надувних міні-водойм Інтекс або Бествей, підрозділяються на:

 • електрообігрівачі;

 • сонячні колектори.

Найпопулярншими є електричні обігрівачі - компактні пристрої, об'єднані з насосом і фільтром. Нагріваючись, вода відразу очищається і рівномірно перемішується. Малопотужні варіанти оптимальні для дитячих басейнів і невеликих дорослих. Вони, як правило, оснащені термостатом, але управління мають ручне. Діапазон нагріву води складає 16-35 градусів.

Вироби для ємностей великого об'єму часто комплектуються покривними теплосберігаючими тентами. Деякі моделі оснащені реле, що захищає воду від перегрівання.

Водонагрівачам малої потужності (3 кВт) досить напруги в мережі 220 В. Вони в змозі нагрівати воду в резервуарах діаметром до 4-4,5 метрів. Для габаритних моделей робота обігрівачів вимагає напруги 380 В.

Важливо: доки включений електричний водонагрівач, користуватися басейном не можна!

Принцип роботи сонячних колекторів : за допомогою насосу вода накачується в їхні трубки, а після нагріву повертається в загальний резервуар. В цей час починає нагріватися наступна порція води. Ці вироби дешевші за електричні, не вимагають електроживлення, але вони лише прискорюють нагрів води від сонця (у сонячну погоду вистачає 3-5 годин для нагріву холодної водопровідної води). За його відсутності сонячні колектори даремні.

Насоси Інтекс : ручний, ножний, електронасос

Для підготовки до роботи надувного або наливного басейну будь-якого розміру без насоса не обійтися. Підійдуть будь-які моделі - ручні, ножні або електричні.

Перші два види незалежні від джерела електроенергії. Ручний варіант вимагає нахилів і роботи обох рук, а ножний дозволяє стояти, накачуючи ємність ногами по черзі. Для дитячих моделей і наливних (у яких надувати треба тільки кільце зверху чаші) це - найкраще рішення, тим більше ручні і ножні насоси дуже недорогі.

Для накачування повітрям великих сімейних надувних резервуарів потрібний електронасос. Звичайно, можна обійтися і великими ручним або ножним, але працювати тоді доведеться довго і стомливо. Тоді як електропристрій без зусиль людини впродовж менше ніж 10 хвилин наповнить повітрям велику надувну чашу. Якщо треба накачувати басейн за відсутності джерела електроживлення, радимо придбати електронасос, працюючий від акумулятора.

Вартість електронасосів значно вища за прості пристрої, але швидкість накачування при повній відсутності втоми від важкої роботи незрівняно цінніше.

Підсвічування у басейні

Світильники для басейну виконують не лише декоративну функцію - вони забезпечують безпеку користування ним в темний час доби, освітлюючи борти і східці.

Підсвічування для басейну включає варіанти:

 • лампи, що кріпляться до стінок;

 • плаваючі світильники найрізноманітнішої форми і дизайну;

 • підводні освітлювальні пристрої.

Для каркасних або надувних басейнів Інтекс, Бествей використовується LED- підсвічування. Світильники такого типу не лише безпечні, але і економічні, служать довго, міцні і щадять на очі. Особливо цікаві моделі, що міняють колір світла.

Підкладка для басейну

Місце установки чаші вирівнюють, прибирають сміття. Аби краще узабезпечити дно резервуару, щоб гострі дрібні предмети, що випадково залишилися, не пошкодили його, використовують спеціальну підкладку. Окрім цього:

 • підкладка зручна в плані користування басейном - при виході з нього спершу можна ступити на покриття, а перевзувшись, на землю, при вході - менше бруду заноситиметься у воду;

 • дно чаші за наявності підкладки - м'якше, комфортніше, тому такі комплектуючі для каркасних басейнів особливо важливі (як і для надувних моделей з ненадувним дном);

 • щільний шар підкладки дозволяє воді менше остигати, будучи своєрідною теплоізоляцією;

 • дно із зовнішнього боку завжди буде чистим. При демонтажі на зиму чашу не треба буде додатково мити і сушити.

Підкладки виготовляють з полівінілхлориду або спеціального матеріалу, що вспінений. У другому випадку з окремих пластин складається необхідного розміру підстилка (елементи з'єднуються за принципом пазлів). Другий варіант коштує дорожче, але комфортніший.

Ремкомплект Intex

Кожен басейн Інтекс або Бествей комплектується набором для ремонту, або ремкомплектом. Він складається з декількох латок (армований корд) для заклеювання і тюбика з клеєм. Випускається також окремо багато різновидів ремкомплектів Intex:

Для зовнішнього і внутрішнього боків

Відповідного кольору і малюнку, що маскує місце ремонту

Набори із вже покритих клеєм латок

Для дитячих моделей з одношаровим ПВХ

Для проклеювання під водою

Не потребують спускання води з резервуару, осушувати і знежирювати поверхню. Мінус таких ремкомплектів - недовговічність, через деякий час вони відходять і ємність знову починає підтікати. Але це хороше тимчасове рішення для чаш великого розміру

Ремонт проколів, порізів, пропалень здійснюють самостійно:

 • працюючи з простим рекомплектом, осушують місце підклеювання, знежирюють ацетоном;

 • змащують латку клеєм і прикладають з двох сторін отвору;

 • якщо порушена цілісність дна - згори кладуть вантаж.

Користуються басейном через 12 годин після ремонту.

Тент на басейн

Покриття оберігає воду від сміття, пилу, листя, гілок, що потрапляють в неї, поки басейном не користуються. Крім того, вода під ним остигає повільніше.

Тенти з ПВХ підбираються за розміром і формою чаші і відрізняються способом кріплення на каркасних і надувних моделях. Як і багато інших, це - взаємозамінні аксесуари для басейнів Bestway і Intex. З водою не стикаються.

Антиохолоджуючі мають комірчасту структуру і не залежать від виду резервуару. Їх вибирають за внутрішнім його розміром і формою. Вони безпосередньо стикаються з водою. Поки міні-водоймою не користуються, вони швидко нагріваються на сонці, відповідно і вода під ними нагрівається швидше. Вночі вони захищають її від охолодження.

Чаші для басейнів

ПВХ-резервуари каркасних басейнів швидше виходять з ладу, ніж каркасне оснащення. Вони ушкоджуються проколами, порізами, пропаленнями. Коли ушкодження настільки великі, що ремонтом їх не виправити, вигідніше буває придбати окремо чашу каркасного басейну, ніж купувати його цілком з новим каркасом.

Фірма Інтекс випускає змінні чаші та інші комплектуючі для басейну на всі види вироблюваних моделей. При замовленні вкажіть точно артикул виробу.

Дозатори-поплавці для хімії

Щоб вода у басейні середнього або великого розміру залишалася чистою і безпечною для здоров'я, не обійтися без хімічних дезинфікуючих препаратів. Інакше вона швидко заселиться мікроорганізмами, помутніє. Поплавець-дозатор хлору дозволяє хлорувати воду, поступово розчиняючи в ній препарат. Таке пристосування легке у використанні і дешеве. В нього, відкривши верхню кришку, укладають хлорні пігулки і опускають в заповнену водою чашу. Через отвори в дозатор потрапляє вода, розмиваючи хлорний реагент.

Поплавці-дозатори випускаються в декількох розмірах. Для вибору враховують:

 • об'єм басейну;

 • діаметр пігулки хлору, яка має поміститися в пристосуванні;

 • необхідність в додаткових функціях (деякі дозатори доповнені термометром).

У так звані маленькі поплавці закладаються пігулки малого розміру або поділені на чотири частини великі (20-грамові).

Оскільки поплавець постійно плаває на поверхні води, вийняти його або замінити в ньому реагент - справа однієї хвилини.

Інтернет-магазин Intex-bassein пропонує різноманітні аксесуари для басейнів Intex і Bestway. Наші ціни вам сподобаються, а обслуговування фахівцями, що розбираються в темі, - зробить постійним клієнтом.