Ви додали:

Ще нещодавно з надувних виробів популярністю користувалися хіба що матраци. Але з кожним роком такого плану ліжка, дивани і крісла завойовують все більшу популярність. Справа не лише в тому, що вартість цих виробів менша за стаціонарні - за комфортом сучасні надувні меблі порівнянні з ортопедичними. Відпочинок на них гарантує розслаблення, а дбайливе відношення - тривалий термін експлуатації.

Надувні меблі інтекес

На відміну від стандартних надувні меблі незрівняно дешевші за ціною, практичніші у використанні, легші при транспортуванні. Займаючи частину полиці в шафі, надувне ліжко за декілька хвилин перетворюється на повноцінне спальне місце. Виробники Bestway, Intex пропонують такі моделі надувних меблів :

 • надувні матраци - від односпальних до повнорозмірних king size. За винятком моделей із вбудованим електронасосом, можуть використовуватися також на воді, на пляжі, для дачного відпочинку;

 • надувні ліжка - мають висоту стандартних ліжок (з них зручно вставати), складаються з двох частин (нижня забезпечує стійкість, пружність верхньою регулюється);

 • надувні крісла - випускаються у вигляді класичних моделей з підлокітниками, високою спинкою (особливо зручні трансформери, що розкладаються в односпальне ліжко), крісел-мішків, виробів для відпочинку на пляжі;

 • надувні дивани - як правило, розкладні конструкції, що трансформуються в двоспальне ліжко для відпочинку, сну.

Кожен надувний виріб комплектується набором для ремонту: ремкомплект для матраца, ліжка, дивана, крісла включає декілька латок, що клеються самі. За декілька годин виробом можна користуватися, як завжди.


Надувні дивани

Меблі такого роду особливо затребувані молоддю. Юним студентам або молодим сім'ям без свого житла незрівняно вигідніше придбати недорогий надувний диван, ніж перевозити на знімну квартиру стаціонарний. Різниця у вартості - у кілька разів, вага - відрізняється ще сильніше. А за необхідністю транспортування диван поміщається у велику сумку.

У більшості своїй надувні дивани є трансформерами, тобто складаються у звичайні дивани зі спинками і підлокітниками, а для сну - розкладаються у повноцінні спальні місця.

Всі надувні меблі, вироблювані фірмами Бествей та Інтекс, виготовляються з полівінілхлориду (ПВХ). У його основі - посилена полімерами вінілова плівка, завдяки чому матеріал придбаває великої міцності.

Внутрішня конструкція сучасних надувних меблів є системою поперечних або подовжніх ребер жорсткості, між якими вільно циркулює повітря. Ребра бувають сполученими між собою або незалежними. Другий варіант надійніший і комфортніший у використанні.

Поверхня надувних меблів, у тому числі диванів, зазвичай флокована - має покриття, що нагадує велюр з коротким ворсом. Воно приємне на дотик, не дає зісковзувати постільній білизні.

Накачати диван повітрям можна за допомогою насоса:

 • механічних ручного або ножного;

 • електричного.

Електричний насос може бути вбудованим або придбаним окремо. Досить декількох хвилин його роботи без участі людини (якщо не брати до уваги тиснення кнопки), аби наповнити внутрішній об'єм повітрям або, навпаки, викачати його. Якщо скачування виконується механічним насосом, використовується спеціальний клапан (входить в комплект до будь-якого насоса Інтекс).

Для використання як тимчасового місця для сну або відпочинку, особливо - на знімному житлі або на дачі, немає нічого кращого за надувні меблі. Небезпеку для них являють кігті, зуби домашніх тварин, необережне ставлення, проте можливі "травми" легко "лікуються" самостійно за допомогою ремкомплектів.

Крісла надувні

Види крісел, що випускаються фірмами Інтекс, Бествей:

Класичної форми

З підлокітниками, спинкою. Особливо популярні розкладні моделі такого плану - з них виходять комфортні односпальні місця

мішки, або крісла без підлокітників

комфортно набувають форми тіла;

Щезлонги для пляжу

Можуть використовуватися як вдома, так і на відпочинку. Моделі-трансформери розкладаються в плотики

Крісла надувні для плавання

По суті "сидячі" матраци. Зазвичай такі вироби оснащені усім необхідним для відпочинку на воді (підсклянниками, місцем для невеликої термокамери для зберігання охолоджених напоїв)

Матеріал крісел - ПВХ. Моделі для домашнього використання мають флоковану поверхню, для відпочинку - як правило, гладкі.

Великорозмірні крісла, імітуючі класичні, оснащуються вбудованими електронасосами. Інші накачуються будь-яким з насосів Bestway або Intex.

Надувне ліжко

Від матраців надувні ліжка відрізняються розміром і конструкцією:

 • висота їх порівнянна зі стаціонарними і складає 45-53 сантиметри. Що вище виріб, то легше з нього вставати (цей параметр особливо важливий для літніх людей);

 • двокамерна конструкція розділяє верхню і нижню частини виробу - нижня камера є каркасом, що надає ліжку стійкість. Інтенсивність накачування верхньої дозволяє міняти жорсткість, пружність;

 • вироби можуть бути одномісними, але занадто вузькими їх не роблять. Будь-яке надувне ліжко - Bestway або Intex - має мінімальну ширину 99 сантиметрів.

Надувне ліжко покрите флокиваним шаром, на якому приємно відпочивати навіть без білизни, простирадло з нього не зісковзує на підлогу. Популярністю користуються підголовники, узголів'я. Дитяче надувне ліжко оснащене бортами по краях, що не дозволяють дитині впасти на підлогу.

Ліжка досить габаритні, особливо двоспальні моделі категорії king size (довжина - 203 сантиметри, ширина - 183 сантиметри), тому більшість двоспальних моделей оснащена вбудованим електричним насосом, що наповнює внутрішній об'єм повітрям за 2-3 хвилини, але такі вироби не можна використати у вологому середовищі.

Надувні матраци

Ці вироби заввишки нижче ліжок (надувні матраци Інтекс, Бествей у більшості своїй мають висоту від 22 до 30 сантиметрів. Є також туристичні моделі заввишки 15 сантиметрів) і універсальніші у використанні. Вироби без вбудованих електронасосів використовуються і як спальне місце або місце для відпочинку, і як плавальний засіб.

Стандартні розміри матраців:

Односпальні моделі

Завдовжки 191 сантиметр, шириною 76 або 99 сантиметрів

Так звані полуторні

Завдовжки 191 сантиметр, шириною 137 сантиметрів (поміщаються дорослий і дитина або дві дорослих дрібних людини)

Двоспальні

Завдовжки 203 сантиметри, шириною 152 або 183 сантиметри

Внутрішній устрій сучасних матраців Intex, Bestway - комплекс перегородок, уздовж яких вільно перетікає повітря. Самі ребра жорсткості можуть бути подовжніми (зовні схоже на хвилястість) або поперечними (згори поверхня матраца виглядає комірчастою). Обидва варіанти комфортні, але другий вважається прийнятнішим при великих нарузках - людям із великою вагою на ньому комфортніше.

Як і на ліжках, боки і верх матраців флоковані. Це покриття не лише приємне на дотик, але і легко чиститься. Більшість забруднень з ПВХ-виробу видаляються вологою тканиною, в крайньому випадку - розчином мильного неагресивного засобу.

Додаткові елементи роблять користування матрацом комфортнішим - це підголовники, надувних подушки, які входять в комплект, підсклянники, сумки для зберігання і перенесення.

Пляжні матраци

Моделі для пляжу відрізняються яскравістю кольорів, цікавим дизайном. Окрім стандартних виробів з двох-трьох камер популярні матраци у вигляді фруктів, овочів, десертів. Вони додають настрою в атмосферу відпочинку, розваг.

Пляжні матраци представлені в найрізно манітніших розмірах. Ось деякі з них:

 • 71х188 см (Bestway 43015 з підголовником), 86х229 см (Intex 58807 з підголовником) - одинарні для підлітків;

 • 89х201 см (Bestway 43023 матрац-шезлонг з підголовником і підлокітниками), 99х190 см (Bestway 44037 "Коктейль") - одинарні для дорослих;

 • 140х178 см (Intex 58776 "Картопляні чіпси"), 160х198 см ( Intex 56897 з підголовниками) - подвійні.

Дуже зручні пляжні матраци-шезлонги. Вони складаються з двох або трьох частин, які розкладаються в повноцінний матрац для плавання або складаються в зручне крісло для відпочинку на пляжі. Багато моделей продумано оснащені ручками для перенесення, поглибленнями в самому матраці або підлокітниках для ємностей з прохолодними напоями.

Зверніть увагу: матраци для води мають складатися з кількох автономних камер (кожна забезпечена клапаном і надувається окремо). Це підвищує безпечність плавання. Якщо одна з камер буде пошкоджен або з якоїсь причини відкриється клапан, інші утримають купальщика на плаву.

У разі проколу або іншого невеликого ушкодження можна самостійно відремонтувати річ за допомогою ремкомплекта.