Ви додали:

Правильно оформлена підсвітка для басейну грає не лише роль прикраси, а робить зону купання безпечною в темний час доби. Багато хто цінує перебування у воді басейну саме увечері, вночі - літня жара спадає, темрява, загальна заспокоєність, тиша створюють атмосферу романтики. В цілях безпеки в цей період важливо забезпечити контурне освітлення периметра басейну, виділити точковим - підходи до води, сходи. Для посилення "казкового" ефекту - запустити поверхнею води плаваючі LED- лампи, що міняють колір.

В цілому вся підсвітка басейну каркасного або надувного типу ділиться на:

  • класичну - м'яке освітлення, що підкреслює основні елементи чаші і в цілому, природну красу водної гладіні;

  • декоративну - коли вода розцвічується в різноколірні тони.

Вода добре відбиває світло, тому навіть при розташуванні ламп усередині водної товщі назовні світло виходить майже безперешкодньо, освітлюючи не лише воду, але навіть невеликий простір навколо резервуару.

Підсвітка у басейн має:

  • від дії вологи бути надійно захищеною;

  • забезпечувати безпеку людей у басейні - унеможливлювати поразку користувачів електричним струмом, поранення склом, пластмасою, що розбилися.

Саме такими є світлодіодні LED-прожектори. Вони не потребують додаткових отворів для монтажу - можуть бути вбудованими у форсунку, скімер, прикріплені до стінки чаші вбудованим магнітом. Енергія від мережі безпечним чином подається через стінку резервуару. Управляються пультом.

Плаваючі елементи грають декоративну роль. Працюють від батарей, акумуляторів. Управляються сенсорним чином. Можуть міняти інтенсивність освітлення, відтінок кольору.

Ось описи деяких моделей з великої їхньої різноманітності, представленої на сайті:

Intex 28694

Куб світлодіодний, плаваючий. Змінює підсвітку у 4 кольорах.

Має два режими освітлення - білий статичний і плавна зміна кольору. Активація режимів - сенсорним перемикачем.

Для роботи потрібні 3 батарейки ААА.

Автоматично відключаєтся після двох часів роботи

Світлодіодна лампа Intex 28688

Потужність лампи достатня для освітлення площі басейну діаметром 549 см, або 24 кв. м. Прилад працює від електромережі 220 В. Вологостійкий. Настінне магнітне кріплення. Можна використовувати просто як освітлювальний прилад. Важить 2,15 кг

LED-підсвітка Intex 28692

Працює від дії води, тому можна не турбуватися стосовно батарейок. Встановлюється на отвір, через який вода подаєтся у систему фільтрации. Підходить до басейнів будь-якого виду з фільтруючим насосом потужністю від 4545 до 12000 л/год.

Розміри виробу - 14х14х11,5 см

Світлодіодний поплавок-світильник Intex 28690

Працює у трьох режимах: прожектор, 3-хколірна підсвітка червоним, зеленим, блакитним; прожектор у комбінації з трьома змінюючимися кольорами. Після двох годин роботы відключається автоматично.

Працює від 4 батарейок ААА.

Підсвітка для басейна магнітна, настінна Intex 28698

Радіус дії - для басейнів діаметром 732 см. Працює від електромережі. Передача енергії здійснюється безпечним чином через стінку басейну

Оскільки глибина чаш складає менше півтора метри, підсвітка для басейнів на дно зазвичай не встановлюється, для його освітлення досить настінних пристроїв.

Фонтани для басейну

Додасть задоволення купальщикам колірний фонтан. Модель призначена для звичайних каркасних резервуарів (через особливості кріплення не може бути встановлена на наливні чаші або на каркасні з декоративними краями). Оснащений підсвічуванням зі зміною кольору (міняється білий, синій, червоний, зелений відтінки). Прилад працює від струму води - без підключення до мережі або використання батарей. Умова: для підключення потрібен фільтр-насос потужністю не менше 3785 літрів на годину. Перехідники для монтажу включені в комплект.

Фонтани-розбризкувачі в дитячих басейнах - вбудовані елементи. Більшість працює з поданням води від садового шланга. Інтерактивні розбризкувачі включаються натисненням кнопок на дні ігрових водних центрів. Такі розважальні елементи дуже подобаються дітям, додають радості, захвату, активності при користуванні дитячим басейном.

Купувати у Intex-Bassein - зручно і вигідно

У асортименті нашого інтернет магазину представлена різного виду підсвітка для басейну - купити її, як і фонтан для каркасних моделей, просто, швидко - досить натиснути кнопку "Купити" поряд з вподобаною моделлю і залишити у формі, що відкрилася, дані для зв'язку з вами нашого менеджера. Він в найкоротший термін передзвонить для підтвердження замовлення, уточнення характеристик необхідного товару, визначення зручних видів оплати, доставки.

З будь-якими питаннями відносно представленої продукції звертайтеся за телефонами, вказаними на кожній сторінці нашого онлайн-ресурсу. Професійні консультанти нададуть вичерпну інформацію стосовно товарів з нашого асортименту. За необхідністю замовлення також можна зробити по телефону.

Плата за товари можлива коштом при самовивезенні з офісу (з оформленням прибутково-касового ордера), передоплатою на розрахунковий рахунок (так само швидко, зручно, як оплата на банківську карту) або післяплатою, якщо підсвічування для каркасного басейну (чи надувного) вислане Новою поштою. Обов'язково надаємо вибір зручного для покупця поштового оператора.

Відправляємо замовлення швидко, як правило, при оформленні до полудня відправка здійснюється того ж дня. Максимум - наступного. Таким чином, вподобана вам підсвітка для басейну Intex, Bestway або фонтан у басейн будуть у вас за декілька днів, в якій точці України ви б не знаходилися.